Wysyłka i zwroty

Kurier DPD: 18zł

Wysyłka pobraniowa: 25zł
 

Za zakupy powyżej 350zł naliczany jest rabat w wysokości kwoty za wysyłkę (rabat nie obejmuje wysyłki za pobraniem oraz dużych gabarytów jak meble).

 

TOWAR WYSYŁAMY ZAZWYCZAJ DO 48 GODZIN OD ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY, CHYBA, ŻE JEST ZAZNACZONE INACZEJ TJ. PRODUKTY, KTÓRE SIĘ WYPRZEDAŁY I SĄ W TRAKCIE DOSTAWY PRZEZ PRODUCENTA.

 

 

ZWROT TOWARU


1.    KUPUJĄCY ma prawo do pisemnego odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie 10 dni od wydania towaru. W tym przypadku KUPUJĄCY zobowiązany jest do niezwłocznego zwrotu towaru nie później niż w terminie 14 dni na adres SKLEPU. Zwrot towaru następuje na koszt KUPUJĄCEGO.  SKLEP nie przyjmuje zwrotów w formie przesyłek za pobraniem.
2.    Oświadczenie podpisane przez KUPUJĄCEGO o zwrocie towaru należy złożyć na piśmie i przesłać je na adres SKLEPU najpóźniej dziesiątego dnia od daty otrzymania zamówionego towaru. Jednocześnie prosi się o powiadomienie SKLEPU o zamiarze zwrotu towaru za pośrednictwem e-mail: shop@bfrommay.pl. W przypadku oświadczeń dotyczących zwrotu dokonywanych za pośrednictwem Poczty Polskiej dopuszczalna jest data wysłania potwierdzona stemplem pocztowym w terminie określonym wyżej. Oświadczenia przesyłane za pośrednictwem innych operatorów (np. przez firmy kurierskie) zostaną uznane, jeżeli dotrą do SKLEPU w terminie dziesięciu dni od daty otrzymania zamówionego towaru.
3.    Zwrot przyjmowany jest tylko wtedy, gdy towar jest kompletny oraz gdy nie nosi śladów użycia, w tym montażu, ani nie został uszkodzony.
4.    Towar należy zapakować używając takich samych lub podobnych materiałów zapewniających jego bezpieczny przewóz. Do zwracanego towaru należy dołączyć oryginał dowodu zakupu.
5.    Zerwanie, uszkodzenie oryginalnych metek dołączonych do towaru skutkuje niemożliwością zwrotu i wymiany towaru przez KUPUJĄCEGO.
6.    SKLEP dokona zwrotu kwoty równej cenie towaru nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania oświadczenia o odstąpieniu przez KUPUJĄCEGO od umowy. Zwroty dokonywane są za pośrednictwem przelewu bankowego wyłącznie na polski numer konta. SKLEP nie realizuje zwrotów gotówki poprzez przekaz pocztowy. SKLEP zastrzega sobie możliwość zwrotu gotówki poprzez przekaz pocztowy, jeżeli wystąpi o to KUPUJĄCY z równoczesnym wnioskiem o potrącenie przez SKLEP kosztów tego przekazu.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl